Speedglas - ochranné svařovací kukly

Speedglas 9100
   

Speedglas 9100 vychází z více než 25 let profesních zkušeností s vývojem a výrobou vyjímečně spolehlivých a trvanlivých ochranných prostředků pro velmi náročné profesionální svářeče. 3 snímací senzory a 5 uživatelských úrovní citlivosti pro spolehlivou detekci svařovacího oblouku již od 1A. Revoluční ergonomický design hlavového kříže pro ještě větší komfort. Inovovaný design svářečského štítu zajistí větší zakrytí oblasti uší a krku. Integrovaný držák dioptrického skla.

         Katalogový list

   
   
Speedglas 9002
   

Osvědčená řada svařovacích svářečských kukel 9002 pro profesionální použití, s nejširší nabídkou samostmívacích filtrů. Patentovaná konstrukce svařečského štítu 9002 s výdechovými otvory, výrazně redukuje koncentraci oxidu uhličitého v dýchací zóně svářeče. Boční průzory rozšiřují zorné pole a usnadňují tak orientaci svářeče v prostoru.

         Katalogový list

   
   
Svařovací kukly Kemppi

Svařovací kukly KEMPPI ALFA

Určené pro obloukové svařování, drážkování a pro řezání plazmou. Chrání oči a tvář svářeče proti jiskrám a proti záření ze svařování.

Svařovací kukly KEMPPI BETA

Řada nejnovějších modelů svářecích kukel KEMPPI BETA otevřela novou kapitolu ochrany při svařování. Díky rozšířené a zdokonalené výrobě, naleznete v těchto svařovacích kuklách styl, pohodlí a bezpečnost na nejvyšší úrovni.

          Katalogový list