HUGONG - MIG/MAG svařovací zařízení

HANDY MIG 200 D
 

Digitální synergické řízení, IGBT invertor, zabudované funkce HOT START a ANTI-STICK, LIFT ARC TIG pro snadné zapálení oblouku, snadné nastavení parametrů, synergetické nastavení svařovacího proudu a napětí dle průměru drátu, test průtoku plynu, bezproudové zavádění drátu, plynulý start oblouku s pomalým podáváním drátu, bodové a periodické svařování MIG, vestavěný dvoukladkový podavač drátu, chlazení vzduchem.

Proudový rozsah : ? - ?A

   
   
HGMIG 250 C
               

Série HGMIG se řadí mezi kompaktní poloautomatické svařovací zdroje s vestavěným podavačem pro svařování s plynovou ochranou. Dvoukladkový podavač, skoková regulace napětí, plynulá regulace podávání drátu.

Proudový rozsah : 40 - 250A

   
   
HGMIG 350 S, HGMIG 500SW
              

Série HGMIG se řadí mezi poloautomatické svařovací zdroje s odděleným podavačem pro svařování s plynovou ochranou. Oddělením podavače lze dosáhnout větší flexibility práce, není nutné přenášet celý těžký zdroj.

Proudový rozsah : 60 - 350A, 110 - 500A

   
   
INVERMIG 350 SW, 500 SW
               

Série INVERMIG pro svařování MIG/MAG/MMA s technologií IGBT a stejnosměrným invertorem je vhodná především pro poloautomatické svařování.

Vyznačuje se malým rozstřikem, dobrým povrchem svaru, vysokou účinností. Všechny vlastnosti vedou k vysoké spolehlivosti při svařování.

Proudový rozsah : 40 - 350A, 40 - 500A